Home » Art & design » Мобільний художник
Мобільний художник icon

Мобільний художник

Луцький міський ЦНТТУМ

(13)
Comfortable and relaxing graphics editor for the development of children.

The description of Мобільний художник

«Мобільний художник» одна з найкращих графічних програм на платформі андроїд створених для дітей.
Програма «Мобільний художник» спеціально розроблена для розвитку дітей. Особливо розвивається художній смак, креативність і дрібна моторика рук. Також вона може бути використана у професійній діяльності художників, дизайнерів та інших спеціалістів.
Особливість цієї програми полягає в її інтуїтивній зрозумілості: малювання та інші функції програми зроблені інтуїтивно зрозумілими. Також у програмі є готова палітра кольорів і можливість створення власного кольору, можливо зробити фотографію, або відкрити готову і помістити її замість заднього фону. Після закінчення малювання можливо зберегти фотографію, або очистити її і розпочати наново.
Знизу є панель кольорів, у ній є 9 початкових кольорів і кнопка створення власного кольору. Щоб зробити колір треба пересовувати повзунки на стрічках, пересовуючи змінюються параметри кольору у системі RGB. Над стрічками одразу після зміни буде відображатися отриманий колір, а праворуч самі параметри red, green, blue(червоний, зелений, синій). Для малювання потрібно доторкнутися, або провести по зоні малювання, яка по замовчуванню білого кольору, після дотику залишається крапка, а після проведення буде лишатися слід. Верхня панель містить у собі три зображення: фотоапарат, хатинка та папка. Папка запропонує обрати фотографію і встановити її як задній фон, а за допомогою фотоапарата ви можете зробити фотографію і відразу встановити як задній фон. Натиснувши на хатинку відкриється головне меню. В меню можливо повернутися назад до малювання, очистити чи зберегти малюнок, або вийти з програми. Перед збереженням потрібно дати назву малюнку у відповідному компоненті «Текст». Після виходу ваш малюнок очиститься, тому зберігати треба завчасно. Приємного малювання!
Publish Date:
Latest Version: Varies with device
Get it on: Get Мобільний художник on Google Play
Requirements: Android
Content Rating:
Installs:
Offered By: Луцький міський ЦНТТУМ
Searching...
online