Home » Auto & vehicles » Жовта кнопка
Жовта кнопка icon

Жовта кнопка

british auto club

(149)
Only here - OMTPL in one photo!24/7 driver assistance! Club discounts!

The description of Жовта кнопка

Жовта Кнопка – універсальний помічник у вашій кишені! В додатку поєднано більшість сервісів, які потрібні водію: евакуація та технічна допомога, автострахування, юридична допомога, знижки та спеціальні пропозиції від партнерів. Всі власники Жовтої Кнопки автоматично стають учасниками British Auto Club та отримують доступ до клубної програми економії.

ДОПОМОГА НА ДОРОЗІ
Отримуй екстрену допомогу в один дотик: заміна колеса та мобільний шиномонтаж, доставка пального, зарядка акумулятора, розблокування замка та багато інших корисних сервісів.

ВИКЛИК ЕВАКУАТОРА
Більше 1000 евакуаторів по всій Україні – евакуація автомобіля протягом години.

ЗНИЖКИ ТА БОНУСИ
Завантаж додаток та автоматично стань учасником British Auto Club – отримай доступ до всіх клубних переваг: знижки у магазинах автозапчастин, на послуги СТО та автомийки, спеціальні умови у ресторанах, спортклубах та бутиках по всій Україні.

АВТОСТРАХУВАННЯ
Оформлюй АВТОЦИВІЛКУ (ОСЦПВ) прямо у додатку – не потрібно їхати до офісу, заповнювати документи, чекати на договір, та спілкуватись з сумнівними агентами. Зроби лише одне фото попереднього полісу прямо в додатку та отримай новий. А також, спеціальні умови при оформленні КАСКО та повне супроводження при ДТП та інших негараздах на дорозі.

Більше подробиць на www.britishautoclub.com.ua

Жовта Кнопка – допомога водію 24/7 по всій території України.
Publish Date: April 16, 2018
Latest Version: 1.0.454.570
Get it on: Get Жовта кнопка on Google Play
Requirements: Android 4.4 and up
Content Rating: Everyone
Installs: 10,000+
Offered By: british auto club
Similar Or Related
Searching...
online