Home » Video players & editors » vod.pl
vod.pl icon

vod.pl

Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o.

(6525)
vod.pl - films, series and journalistic programs of the best journalists

The description of vod.pl

Vod.pl – filmy i seriale

Vod.pl to najpopularniejszy serwis wideo online w Polsce, posiadający bogatą ofertą filmów, seriali, programów publicystycznych i produkcji dla najmłodszych.

Nowa wersja vod.pl to już teraz znacznie szybsza aplikacja, intuicyjny interfejs i łatwy sposób znajdowania treści – sekcje tematyczne oraz filtry i sortowania, dzięki którym szybko znajdziesz film dla siebie.


Co potrafi vod.pl?

Aplikacja Obsługuje oglądanie filmów na urządzeniach Chromecast.

Aplikacja vod.pl to dostęp online do tysięcy filmów oraz setek programów i seriali. Znajdziesz tu zarówno produkcje adresowane do widzów dorosłych, jak i bajki dla dzieci oraz kino familijne. Oferuje możliwość korzystania z treści największych polskich i zagranicznych producentów i dystrybutorów – jak 20th Century FOX, Kino Świat, Gutek Film, SPI, Best Film, Vision Films, Galapagos i inni. Vod.pl to nie tylko hitowe produkcje niemal prosto z kina ale też szeroka oferta kina ambitnego, europejskiego oraz niszowego dla bardziej wymagającego widza.

Vod.pl to, najlepszy kontent filmowy w Polsce. Na vod.pl znajdziesz zarówno nowe tytuły, które niedawno miały swój kinowy debiut, jak i starsze produkcje, dzięki którym możesz na powrót przeżywać ulubione historie.

Ponadto aplikacja vod.pl to znacznie więcej, niż same filmy czy seriale – dzięki niej znajdziesz także liczne programy, filmy dokumentalne oraz inne interesujące treści. Nie musisz czekać na określone godziny emisji – otrzymujesz natychmiastowy dostęp do tego, co tylko chcesz i kiedy chcesz!

Jakie funkcje znajdziesz w aplikacji vod.pl?

Aplikacja vod.pl została zaprojektowana tak, aby umożliwić jak najszybsze znalezienie poszukiwanych treści, dlatego możesz filtrować dostępną ofertę według takich kategorii jak: filmy, seriale, programy, dokumenty czy programy Onetu. W każdej kategorii znajdziesz też bardzo przydatne sekcje tematyczne – na przykład filmy z okazji Holloween, programy kulinarne czy kino europejskie. Dzięki temu szybko znajdziesz to, co cię interesuje. A dzięki podawanym na bieżąco informacjom o nowościach, nigdy nie przegapisz żadnej nowej, wartej Twojej uwagi produkcji.

Vod.pl - płatności

A w jaki sposób płacisz za udostępnienie danej treści? Płatności za oglądane materiały możesz wykonywać bezpośrednio w aplikacji – możliwe jest ich wykonywanie za pomocą blika, przelewów online, kart kredytowych oraz wysyłając płatnego SMS-a. Dzięki temu uiszczanie opłat odbywa się w sposób najbardziej dla ciebie wygodny.


Vod.pl - co w kolejnych edycjach?

Widzisz film, który chcesz obejrzeć, a nie masz teraz na to czasu? Żaden problem! Lista ulubionych umożliwi zapisywanie filmów oraz seriali, dzięki czemu nie zapomnisz o nich i będziesz mógł w każdej chwili do nich wrócić. Nie musisz także przerywać oglądania, nawet jeżeli wyjdziesz z domu czy podróż się skończy – będziesz mógł zacząć oglądanie na jednym urządzeniu, a następnie kontynuować na innym. Będzie również możliwość zatrzymać film w dowolnym momencie i powrócić w wybranej chwili, kontynuując od momentu, w którym się przerwało.

Zapraszamy do pobierania i korzystania z aplikacji vod.pl oraz życzymy wielu udanych seansów!
Publish Date: May 22, 2020
Latest Version: 4.0.18
Get it on: Get vod.pl on Apkgk.com
Requirements: Android 5.0 and up
Content Rating: Teen
Installs: 1,000,000+
Offered By: Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o.
Similar Or Related
Searching...
online